• (000) 999 - 656 -888

Restaurace a Bary

Vyhlášené restaurace v Praze

Bellevue (Smetanovo Nábřeží 18, Praha 1)

Restaurace Bellevue je mnoha kritiky považována za přední pražskou restauraci. Je umístěnabudově podobné zámkuvýhledem na řeku. Bellevue nabízí vynikající kuchynielegantním prostředí. Jídlo je skvělé a na výběr je toho hodněod čerstvých ryb, různých druhů mas a steakůpo lahodné dezerty. Bellevue je jednanejlepších možností jak si dopřát vynikající jídlopříjemnou a profesionální obsluhou a výhledem na Prahu.


La Casa Argentina Restaurant (Dlouhá 35, Praha 1)

La Casa Argentina Vám nabídne výbornou chuť a krásy Argentiny. Tato úžasná restaurace se nacházísamém srdci Starého Města. Restaurace několik místností, z nichž každá reprezentuje jiný aspekt Argentinynapříklad vinárnalucernami a houpacími židlemi, další ve stylu piano barů Buenos Aires, v dalším pokoji na Vás čeká dokonce papoušek a tropické ryby. Kromě neopakovatelné atmosféry Vám restaurace nabídne skvělé menu, jehož základem jsou vynikající grilované pokrmy.


Pivnice U Fleků (Křemencova 11, Praha 1)

Podnik U Fleků spojuje velkou restauraci a malý pivovarjednom. Je to nejlepší příklad tradiční České restaurace. Skládá se z několika místnostíindividuálním designem. Nabízí typicky česká jídla jako kachnuknedlíky a zelím. Pokud chcete ochutnat to nejlepšíČeské kuchyně včetně výborného piva, U Fleků je ta pravá volba pro Vás.


Buddha Bar Prague (Jakubská 8, Praha 1)

Buddha Bar je úžasné místo. Restaurace je prostorný a velmi pečlivě stylově zařízený pokojvysokým stropem rozdělený do dvou úrovní. Od stropu visí krásně zdobené lustry, zatímco místnosti dominuje veliká socha Buddhy. Kuchyně v Buddha Baru nabízí směs jídel z dálného východu Asiedůrazem na Japonsko, Čínu a Thajsko.